Zwolnienie lekarskie online – już jest !

e-zwolnienie

e-zwolnienie całkowicie online i bez wychodzenia z domu

Zwolnienie lekarskie przez internet ❓ Czy to możliwe ❓ Mając objawy chorobowe🤒🌡, w https://onlinerecepta.pl można uzyskać konsultację lekarską 👨‍⚕👩‍⚕, w wyniku której pacjentowi zostaje wystawione zwolnienie lekarskie🧾. Ale jak to – tak bez badania w gabinecie❗️❓Otóż, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego TELEPORADA📲powinna być podstawową formą udzielania świadczeń zdrowotnych pacjentom, w celu zmniejszenia ryzyka na zarażenie wirusem SARS-CoV-2 ☣🦠. W onlinerecepta.pl wystawiamy zwolnienia pacjentom z objawami chorobowymi🤢🤧🤮. Nie jest możliwe wystawienie zwolnienia osobom zdrowym i bez żadnych objawów.⛔ Koszt konsultacji ze zwolnieniem lekarskim📋: 80 zł. Kliknij

Co to jest e-Zwolnienie lekarskie „L4” przez internet ?

Jest to zwolnienie lekarskie, które wystawiamy drogą elektroniczną przez internet – a więc bez wychodzenia z domu i konieczności osobistego odwiedzenia gabinetu lekarskiego. Jest to rozwiązanie wygodne, idealne dla osób ceniących swój czas i wygodę, a także dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić swojego lekarza np. zamknięta przychodnia. Co więcej, uzyskanie zwolnienia lekarskiego przez internet w https://onlinerecepta.pl jest w obecnym okresie bardzo rozsądne – nie wychodząc z domu, nie zarazimy innych osób, a także zmniejszamy ryzyko na złapanie samemu infekcji.

Dlaczego wprowadzono usługę zdalnego zwolnienia lekarskiego przez internet ?

Usługa zwolnienia lekarskiego przez telefon bądź internet ma na celu powstrzymanie wielu osób przed jednoczasowym i samodzielnym udawaniem się do poradni, w momencie gdy stan ich zdrowia byłby zagrożony pogorszeniem się albo stanowiłby zagrożenie dla innych osób czekających w poczekalni przychodni. Nie ma co ukrywać poczekalnie w przychodniach nie są najbezpieczniejszym miejscem – często przepełnione, na małej powierzchni skupia wiele czekających osób, często z problemami infekcyjnymi – w takich warunkach nietrudno o zarażenie się.

Kto może otrzymać zwolnienie lekarskie?

Zwolnienie lekarskie, może być wystawione każdej osobie, która jest chora lub która ma objawy chorobowe. Konsultujemy różne przypadłości, głównie infekcyjne. Najczęściej zgłaszanymi dolegliwościami będącymi powodem wystawienia zwolnienia jest infekcja przebiegająca z np. gorączką, bólem gardła, kaszlem, katarem, bólami mięśniowymi i innymi objawami. Oczywiście osoby z innym problemem np. z bólami kręgosłupa, mięśni, kości czy stawów, które uniemożliwiają pójście do pracy, też mogą zostać skonsultowane i tacy pacjenci również otrzymają zwolnienie lekarskie przez internet.

Komu nie wystawimy e-zwolnienia?

Mamy prawo odmówić wystawienia elektronicznego zwolnienia:

  • Osobom zdrowym bez żadnych dolegliwości
  • Rodzicom dzieci zdrowych, które zostały w domu z powodu zamknięcia przedszkola/szkoły/żłobka/choroby opiekunki
  • Osobom skierowanym przez Inspektorat Sanitarny do odbycia 14-dniowej kwarantanny
  • Gdy pacjent jako powód chęci otrzymania zwolnienia podaje wyłącznie kwestie ekonomiczne
  • Zdrowym kobietom w ciąży bez żadnych dolegliwości

Na jak długo może być wystawione zwolnienie w onlinerecepta.pl?

W onlinerecepta.pl długość zwolnienia zależy od rodzaju zgłaszanych dolegliwości, ale co do zasady maksymalny okres na jaki wystawiamy zwolnienie przez internet to 7 dni pod rząd. L4 może być wystawione od dnia zamówienia i realizacji konsultacji lekarskiej lub od dnia następnego po zgłoszeniu się do onlinerecepta.pl.

W jakich godzinach można zamówić konsultację z wystawieniem L4?

Zamówienie można złożyć o dowolnej godzinie w ciągu dnia i nocy. Zwolnienie wystawimy za dnia w godzinach porannych lub popołudniowo-wieczornych. Gwarantujemy terminowość wystawienia zwolnienia lekarskiego do końca dnia, w którym zostało złożone zamówienie konsultacji.

Dodaj komentarz

Wykorzystujemy pliki cookies do personalizacji treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.